KONCERT POŚWIĘCONY TWÓRCZOŚCI ANNY JANTAR PT. „RADOŚĆ NAJPIĘKNIEJSZYCH LAT”
Marta Burdynowicz
Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, wydziału wokalno-aktorskiego, specjalności - musical.
Aktorka teatralna (m.in. Teatr Muzyczny ROMA, Teatr Muzyczny w Gdyni, Warszawska Opera Kameralna, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Teatr Syrena, Teatr Muzyczny w Poznaniu Teatr Muzyczny w Łodzi), filmowa ("Na Chwilę, Na Zawsze" - reż. Piotr Trzaskalski), a także dubbingowa (m.in. "Dumbo", "Wiedźmin", "My Little Pony: Nowe Pokolenie").
Zwyciężczyni 12. edycji programu "The Voice of Poland".
Solistka wielu koncertów musicalowych i rozrywkowych na terenie całej Polski, m.in. Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams na warszawskim Torwarze (Royal Concert), 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, koncertów w Filharmonii Opolskiej, Bałtyckiej czy w Teatrze Polskim w Warszawie.
Finalistka 21. edycji festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" (Nagroda Publiczności i wyróżnienie jury podczas II sopockiego etapu konkursu), a także Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German, z którym koncertuje do dziś na terenie Europy i Azji.
Jurorka obydwu edycji programu rozrywkowego "Śpiewamy Razem: All Together Now".
Uczestniczka "Szansy na Sukces: Opole 2020" w odcinku z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego".
Monika Urlik
Wokalistka, skrzypaczka, dyrygent chóralny, kompozytorka, autorka tekstów. W 2006 roku za autorski utwór „Time After Time” zdobyła główną nagrodę w międzynarodowym festiwalu Pepsi Vena Festiwal oraz Nagrodę Prezydenta Miasta Sopot na festiwalu Top Trendy. W 2011 roku w programie rozrywkowym TVP2 „The Voice of Poland” zaśpiewała w muzycznej drużynie Adama „Nergala” Darskiego, z którą dotarła do półfinału. Rok później wystąpiła z zespołem Afromental w programie TVP2 „Bitwa na głosy”.
W 2014 roku wydała debiutancki album studyjny zatytułowany „Nie wie nikt”. W pracy nad nim wspomagali ją m.in. Aleksander Milwiw-Baron oraz Marek Błaszczyk. Wystąpiła także na koncercie SuperDebiutów podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując utwór „Domek bez adresu” z repertuaru Czesława Niemena. Jej utwory „Nie wie nikt” oraz „Ty i ja”, znajdujące się na debiutanckiej płycie, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu „Prawo Agaty”.
W 2018 roku z utworem „Momentum” dotarła do finału Krajowych Eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji i zajęła trzecie miejsce. Obecnie, wspólnie ze szwedzkim producentem Niklasem Bergqustem, przygotowuje kolejny album. Współpracuje z Teatrem 6. piętro w Warszawie i wieloma polskimi artystami.
Grzegorz Wilk
„Jest jedynym znanym mi gościem, który potrafi zaśpiewać Niemena jeden do jednego, który potrafi zaśpiewać Szczepanika jeden do jednego” powiedział o Grzegorzu i jego talencie Robert Janowski.
Grzegorz Wilk to solista oratoriów Piotr Rubika, z którym objechał całe Stany Zjednoczone koncertując w najbardziej renomowanych salach Ameryki. Śpiewa również w oratoriach Włodzimierza Korcza i Jacka Cygana. Przez ostatnie lata koncertował z rockowym zespołem Romualdem Lipko i nagrywa z legendarną już kompozytorką Katarzyną Gaertner. Grał w musicalach Teatru Capitol we Wrocławiu i warszawskim Teatrze Syrena.
Ma na swoim koncie udział w 22 longplayach, z czego cztery są autorskie, a na dwóch jest jedynym wokalistą. Utwory z ostatniej płyty „Baczyński” publiczność mogła usłyszeć 11 listopada 2021 roku w TVP1, podczas koncertu, w którym zaśpiewały je gwiazdy polskiej estrady. Nagrał wiele piosenek do filmów, m.in. „You'll Never Be Alone” z filmu „Kochaj i Tańcz,” czy tytułową piosenkę serialu „Blondynka”.
Przez 14 lat śpiewał w telewizyjnym hicie „Jaka to melodia?”, równocześnie występując w TVN-owskim „Szymon Majewski Show”. Solista programu TV Puls „Następny Proszę”, a obecnie „Nie taka prosta historia” na TVP Historia. W 2015 roku został laureatem Brązowej Maski w programie Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Brał udział w niezliczonej ilości koncertów telewizyjnych.